Летний лагерь Акбобек - Восток
Летний лагерь Акбобек - Восток
Летний лагерь Акбобек - Восток
Летний лагерь Акбобек - Восток

АКБОБЕК

детский образовательный центр

детский сад | частная школа | реабилитационный центр | летний оздоровительный лагерь Акбобек — Восток

Детский
сад

Школа

Реабилитационный
центр

База отдыха
Акбобек — Восток

Свежий выпуск

Республиканской газеты «Ақбөбек»

уже доступен онлайн ?

Свежий выпуск

Республиканской газеты «Ақбөбек»

уже доступен онлайн ?

3010, 2019

Математика және логика бойынша өтетін алғашқы қалалық олимпиадасына 7 класс қатысушылардың тізімі

№ Аты-жөні класы мектебі жетекшісі Ұпай саны Қорытынды 1 Кан Алексей 7 рус СШ №3 Тартанова Д.Л. 1 2 Яулан Айзат 7 №5 ЖББ ОМ Утешова Ғ Ш 4 3 Қайырханова Арайлым 7В №8 орта мектеп Орын М.Д. 0 4 Беков Нұрлан 7 №35 ЖББОМ Қалдығарина Г.Қ 4 5 Давыдова Диана 7 № 11 СШГ Жанибекова Р.Б 10 ІІІ орын 6 Адильшинов Камиль 7 СШ №12 Тухватчина И.Т 10 ІІІ орын 7 Тен Карина 7

3010, 2019

Математика және логика бойынша өтетін алғашқы қалалық олимпиадасына 6 класс қатысушылардың тізімі

№ Аты-жөні класы мектебі жетекшісі Ұпай саны Қорытындысы 1 Кереев Абай 6 СШ №3 Сарсембаева Г.К. 23 ІІІ орын 2  Сағидоллаұлы Асылхан 6 №5 ЖББ ОМ Бекмағанбетова Н 5 3 Сақтапбергенов Жанатбек 6Ә №8 орта мектеп Орын М.Д. 15 4 Сейтқазиев Қалижан 6 №10 ЖББОМ Орынбасарова З.Т 16 5 Юрченко Андрей 6 № 11 СШГ Ещанова Р.Г. 19 мақтау қағаз 6 Қожахметов Сағыныш 6 СШ №12 Бримжарова Ә.А. 16 7 Базарбай Данияр 6 СШ №16

3010, 2019

Математика және логика бойынша өтетін алғашқы қалалық олимпиадасына 5 класс қатысушылардың тізімі

№ Аты-жөні класы мектебі жетекшісі Ұпай саны Қорытынды 1 Никоноров Александр 5 СШ №3 Тартанова Д.Л. 2 2 Жақсыбаев Рахат 5 №5 ЖББ ОМ Исаева А.М 3 3 Болатов Ибраһим 5Ә №8 орта мектеп Досқалиева С.А. 4 4 Маратова Кәусар 5 №10 ЖББОМ Иманова Г.Б. 1 5 Яцкив Дарья 5 № 11 СШГ Утениязова Д.А. 3 6 Камаладинов Нұрасыл 5 СШ №12 Бримжарова Ә.А. 0 7 Устименко Егор 5 СШ №16 Клименко С.А 0 8

3010, 2019

Математика және логика бойынша өтетін алғашқы қалалық олимпиадасына 4 класс қатысушылардың тізімі

№ Аты-жөні класы мектебі жетекшісі Ұпай саны Қорытынды 1 Русяева Алина 4 СШ №3 Шевченко М.С. 7 2 Хайролова Жанэль 4 №5 ЖББ ОМ Унгарова С.С 2 3 Сариев Ерасыл 4 №10 ЖББОМ Салыкбаева К.С. 10 4 Жубанышев Арлен 4 № 11 СШГ Успанова Д.Б. 25 І орын 5 Аязбаев Мұхамеджан 4 СШ №12 Тлеумаганбетова В.М. 7 6 Лебединский Арсенний 4 СШ №16 Суворова Л.Ф 0 7 Ермуханұлы Диас 4 СШГ №17 Советова К.А. 9

3010, 2019

Олимпиада өтті

«Ақбөбек» орта мектебі қалалық білім бөліммен бірлесіп 4-7 сынып оқушыларының арасында тұңғыш қалалық математикадан олимпиада өткізді. Мақсаты:Олимпиадалық қозғалысты күшейту және оқушыларды олимпиада практикасына бейімдеу.Олимпиадаға қаланың 50 мектебінен  162 оқушы қатысты. Қазылар алқасында- облыстық физика-математика мектебі және М.Құсайынов атындағы дарынды балаларға арналған мектептің мұғалімдері төрелік етті.  Математика және логика бойынша өткен олимпиаданың қорытындысы бойынша жүлделі орындарға ие болғандар I,II,III дәрежелі дипломдармен, қалалық білім бөлімі мен «Ақбөбек» мектебінің сертификаттарымен, сондай-ақ бағалы сыйлықтармен марапатталады.